Zaposlitev: Asistent/-ka družbe

Asistentka družbe

V svojo ekipo vabimo novega/-o sodelavca/-ko na delovno mesto: Asistent/-ka družbe.

Opis delovnega mesta

  • sprejem prejete pošte, organizacija pretoka interne in izhodne pošte,
  • obdelava in knjiženje prejetih računov,
  • pomoč pri organizaciji srečanj in sestankov,
  • pripravljanje spremljajoče dokumentacije (certifikatov) za proizvedene kovinske izdelke,
  • ažurno prejemanje in izdajanje materiala v programu,
  • skrb za naročanje pisarniškega materiala,
  • arhiviranje.

Pričakujemo

  • najmanj V. stopnjo izobrazbe (zaželena izobrazba ekonomske ali druge ustrezne smeri),
  • znanje angleškega jezika,
  • dobre komunikacijske in organizacijske sposobnosti,
  • odlično računalniško pismenost (MS Office),
  • sposobnost logično-analitičnega mišljenja,
  • proaktivnost, natančnost, zanesljivost.

Nudimo

  • delo za nedoločen čas s 6-mesečno poskusno dobo,
  • delo v stimulativnem, dinamičnem in ustvarjalnem delovnem okolju,
  • odlično poklicno priložnost,
  • strokovno izpopolnjevanje ter strokovno in osebnostno napredovanje,
  • stimulativno plačilo.

Vabimo vas, da se z ustrezno predstavitvijo svojih dosedanjih dosežkov prijavite na razpisano delovno mesto na elektronski naslov: anja.cankar-podjed@kovinc.si.

Vaše vloge sprejemamo do vključno 31. 5. 2024.