Zaposlitev: CNC strugar

CNC strugar

Zaradi povečanega obsega dela zaposlimo CNC strugarja. Če imate na omenjenem področju izkušnje, se prijavite na prosto delovno mesto.

Opis delovnega mesta

  • upravljanje in nadzorovanje CNC stroja za struženje,
  • obdelava materiala na CNC stroju,
  • priprava programov za ustrezno obdelavo izdelkov,
  • priprava stroja na nove kose, menjava programov in orodja na stroju,
  • menjavanje kosov, umerjanje orodja,
  • redno vzdrževanje strojev in naprav,
  • upoštevanje predpisov in navodil za varno delo in požarno varnost.

Pričakujemo

  • zaželene so delovne izkušnje na podobnih strojih,
  • osnovno znanje branja tehniške dokumentacije in delavniških risb,
  • natančnost in resnost,
  • osnovno znanje angleškega jezika,
  • poklicno ali srednjo stopnjo izobrazbe tehnične smeri,
  • smisel za delo s stroji,
  • vozniški izpit B-kategorije.

Nudimo

  • delovno mesto na sedežu podjetja,
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesece,
  • možnost strokovnega izobraževanja in usposabljanja,
  • redno plačilo za opravljeno delo,
  • delo v dinamičnem, kreativnem okolju ter mladem kolektivu.

Prijave s kratkim življenjepisom pričakujemo na naslov info@kovinc.si do 30.04.2024.