Zaposlitev: Tehnolog / Vodja projektov

Tehnolog / Vodja projektov

V družinskem podjetju Kovinc d.o.o. zaposlimo tehnologa/vodjo projektov. Če ste pripravljeni na dinamično delo polno izzivov in želite bili del uspešnega podjetja, ne oklevajte in se hitro prijavite.

Opis delovnega mesta

  • priprava tehnološke dokumentacije proizvodov;
  • tehnološka obdelava naročnikovih datotek;
  • določitev potrebnih orodij, materiala za izdelavo proizvoda, skrb za pravilno in racionalno porabo materialov;
  • spremljanje razvoja izdelka od idejnega projekta, projektiranja, konstrukcije do redne proizvodnje;
  • pomoč pri vodenju, izvajanju, organiziranju ter koordiniranju delovnega procesa v proizvodnji;
  • zagotavljanje pravočasnosti izvedbe projekta;
  • sodelovanje pri načrtovanju razvoja novih izdelkov in razširitev dela z optimizacijo novih tehnologij.

Pričakujemo

  • poznavanje izdelkov iz pločevine in profilov;
  • poznavanje tehnologije strojnega preoblikovanja kovin;
  • izobrazbo strojne smeri;
  • najmanj 2 leti izkušenj;
  • znanje angleščine ali nemščine;
  • znanje 2D in 3D modeliranja (program ACAD, SolidWorks, …);
  • ambicioznost, samoiniciativnost, zanesljivost.

Nudimo

  • zaposlitev v uspešnem in mednarodno rastočem družinskem podjetju;
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev;
  • urejene delovne pogoje;
  • dinamično, stimulativno in ustvarjalno delovno okolje;
  • redno plačilo in stimulativno nagrajevanje;
  • dodatna izobraževanja in dopolnjevanje znanja s specifičnega področja.

Vaše prijave s kratkim življenjepisom in osebnimi pričakovanji lahko pošljete prek portala Mojedelo.com ali na naslov: anja.cankar-podjed@kovinc.si do 31. 08. 2022.