Zaposlitev: Viličarist

Viličarist

Zaradi povečanega obsega dela zaposlimo osebo za delovno mesto: VILIČARIST. Če ste pripravljeni na dinamično delo polno izzivov in želite biti del uspešnega podjetja, ne oklevajte in se hitro prijavite.

Opis delovnega mesta

  • razkladanje prejetega materiala,
  • nakladanje izdelanih kosov za odpremo,
  • manipulacija po skladišču in proizvodnji,
  • skrb za delovno opremo,
  • delo po navodilih nadrejenih.

Pričakujemo

  • opravljen izpit za viličarja (ni pogoj),
  • vsaj 1 leto delovnih izkušenj,
  • natančnost, urejenost in vestnost do dela,
  • poznavanje dela z računalnikom,
  • zaželeno poznavanje pločevin, cevi in ostalih osnovnih materialov,
  • vozniški izpit B-kategorije.

Nudimo

  • delovno mesto na sedežu podjetja Kovinc d.o.o.: Lahovče 87, 4207 Cerklje,
  • zaposlitev v stabilnem podjetju, za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev,
  • delo v dinamičnem delovnem okolju,
  • redno in stimulativno plačilo,
  • možnost strokovnega izobraževanja in usposabljanja.

Vaše prijave s kratkim življenjepisom in osebnimi pričakovanji pričakujemo prek portala mojedelo.com ali prek e-pošte na mail: info@kovinc.si.

Za informacije lahko pokličete tudi na 04/281 65 00.