Zaposlitev: Voznik

Voznik

Zaradi povečanega obsega dela zaposlimo voznika manjšega tovornjaka (kombi brez cerade) in Peugeot Partnerja. Če vas delo zanima, se prijavite na prosto delovno mesto.

Opis delovnega mesta

  • prevoz blaga,
  • naklad drobnega materiala pri dobaviteljih,
  • razklad polizdelkov in izdelkov pri kupcih,
  • prevzem in preverjanje transportne dokumentacije, ki spremlja blago,
  • skrb za vzdrževanje in čistočo vozila,
  • delo po navodilih nadrejenih.

Pričakujemo

  • opravljen vozniški izpit B kategorije,
  • opravljen izpit za viličarja (ni pogoj!),
  • natančnost, urejenost in vestnost do dela.

Nudimo

  • delovno mesto na sedežu podjetja Kovinc d.o.o.: Lahovče 87, 4207 Cerklje in po Sloveniji,
  • zaposlitev v stabilnem podjetju, za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev,
  • delo v dinamičnem delovnem okolju,
  • stimulativno plačilo,
  • možnost strokovnega izobraževanja in usposabljanja.

Vaše prijave s kratkim življenjepisom in osebnimi pričakovanji pričakujemo prek portala mojedelo.com ali prek e-pošte na mail: info@kovinc.si.

Vaše vloge z življenjepisi pričakujemo do 31. 7. 2022.